Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Kathryn Joosten má rakovinuKathryn Joosten má rakovinu

Omlouváme se, že jsme tento článek zveřejnili kvůli časovým problémům až teď. Článek není úplně aktuální, ale musí tady být. Čtěte dále.

Kathryn Joosten, dvojnásobná držitelka ceny Emmy za roli prostořeké sousedky paní McCluskeyové v seriálu Zoufalé manželky,  má rakovinu plic a hodlá udělat všechno pro to, aby ji porazila.

kathryn-joosten-240

Mám s tím nějaké potíže, ale chystáme se to zvládnout a jít zase dál. Zatím to jde dobře“ : svěřila se 69letá herečka magazínu People.

Herečka, která již v roce 2001 jednou rakovinu plic porazila, řekla i producentům, že budou muset poupravit její hramonogram natáčení kvůli léčbě.

Velmi mě podporují. Také jsem jim řekla, že pokud budou chtít moji nemoc zapojit do příběhu, nebudu s tím mít žádný problém. Řekněte to komu chcete, protože média jsem již informovala„: řekla dále Joostenová.

Kathryn přišla na svoji nemoc tak, že šla na každoroční preventivní prohlídku.  Tam doktoři objevili vadu na plicích.

Když jsem se to dozvěděla, měla jsem pocit, jakoby mi utrhli obě nohy,“: dodává Joostenová, “ Vůbec jsem to nečekala a brečela jsem pět dní v kuse.“

Rakovina plic u Kathryn v roce 2001 byla nejspíš způsobena tím, že Kathryn  byla silná kuřačka. Po prodělání rakoviny přestala.

Teď se bude snažit nemoc zničit podruhé a dodává, že rakovinu plic si nikdo nezaslouží.


19 Komentářů v “Kathryn Joosten má rakovinu”

 1. avatar Zoufalý manžílek napsal:

  chudák.. to ji tedy opravdu lituji, protože si myslím taky že si rakovinu nikdo nezaslouží a ona už vůbec ne! Budu jí držet palce nebo pěsti aby tu zatracenou nemoc porazila!!

 2. avatar liy napsal:

  Tak jej drzime palce, aby tu odpornu chorobu porazila, a hlavne aby mala silu.

 3. avatar Crazy-Nut* napsal:

  Držím jí palce, aby rakovinu porazila. Už jednou jí porazila, tak jsem ráda, že si to nenechá líbit ani podruhé. Málokdo s tím podle mě bojuje, takže má mojí plnou podporu :)

 4. avatar Sára napsal:

  Ale zaslouží, kuřákům co nemyslí na budoucnost a akorát svým nadměrným kouření obtěžují okolí to mileráda přeji;)

 5. avatar Sára napsal:

  Vždyť to vy idioti kuřáci máte napsaný na každý krabičce cigaret? všude se o tom mluví, že kuřáci umírají předčasně a v souvislosti s rakovinou tím spíš. Copak nemáte ani špetku odpovědnosti za svůj život? K čemu je pak lítost hmm?

 6. avatar Sára napsal:

  Rakovina plic u Kathryn v roce 2001 byla nejspíš způsobena tím, že Kathryn byla silná kuřačka. Po prodělání rakoviny přestala. Čtete si vůbec po sobě co napíšete tady? :-D Pokud někdo hulí 30,40 let jak fabrika na starý kolena se rozhodne přestat se to už nezachrání. Není to protí ní spíš jen nechápu jak tu někdo může napsat „chudák ženská“ Každému co jeho jest. A z čím si podle tebe myslíš, že je v drtivé většině rakovina plic způsobena? :-D

 7. avatar Bobes_ek napsal:

  Ty Sáro si pěkná kráva……možná měla poprvé rakovinu způsobenou kouřením,ale tu druhou asi těžko,když kouřit přestala.Rakovinu plic mají i nekuřáci,kouření není hlavní faktor,také dědičnost či počet nádorových buněk v těle atd a je jen otázka jestli to někdy propukne či ne….Ty si nějaká chytrá ne? a když má člověk nadváhu a umře na infarkt tak si taky za to může sám,protože to může být jeden s faktorů onemocnění? taková nemoc se nepřeje,ale víš jak se to říká…přej a bude Ti přáno!!!!!!!!

 8. avatar Kuba napsal:

  Ty fakt nejsi normální Sáro.Nemůžeš vůbec vědět jestli si to zavinila sama.Fakt to mohla zdědit nebo něco.Si pošahaná.

 9. avatar Katka napsal:

  Sáro, naprosto s tebou souhlasím! Je mi jí líto, ale odpovídá jen ona sama, za to že je tak nemocná.

 10. avatar Sandra napsal:

  Vy jste mi ale chytré..děda umřel na rakovinu plic před šesti lety a byl nekuřák…můj druhý děda má rakovinu prostaty..taky si za to oba můžou sami? je mi z vás na zle..jak někomu vůbec můžete přát rakovinu a ještě s úsměvem..často přemýšlím kde se v lidechbere všechen ten hyenismus a zlost..hrozná představa,že s takovými lidmi jako jste vy žiji,potkávám je na ulici..snad vám jednou dojde hloupost a ubohost vašich výroků..

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist