Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Návrat zahradníka JohnaNávrat zahradníka Johna

Po plánovaném návratu Johna na konci páté série (bývalého milecne Gaby) jsme se konečně dočkali a pan zahradník se opravdu vrátil. V závislosti na tom Vám přinášíme jeden starší článek právě o Johnovi, který se objevil na stránkách Super.cz.

Jesse Metcalfe ze Zoufalých manželek: Sexy sekačka!

Mladý hollywoodský herec Jesse Metcalfe (29) nechává málokoho chladným. Náctileté dívky si jeho fotky vylepují nad postel, zralé ženy si o něm nechávají zdát ve svých erotických snech a muži všech věkových kategorií na něj žárlí. Svalnatý krasavec s podmanivým pohledem se stává se­xuálním symbolem mladé generace.

Zahradník

Pro většinu televizních diváků u nás je Jesse známý zejména díky roli mladého zahradníčka Johna Rowlanda ze seriálu Zoufalé manželky, který sekal trávu a zároveň obšťastňoval sexbombu Evu Longoriu. Ve skutečnosti se Jesse v showbusinessu pohybuje již od útlého dětství.

Pohledný krasavec, celým jménem John Rowland-Jesse Metcalfe, se narodil 9. února 1978 v Connecticutu ve Spojených státech. Kořeny jeho rodiny sahají do Itálie, Francie a Portugalska.
Během studia na univerzitě Tisch Shool of Arts v New Yorku pracoval jako model pro různé teenagerovské časopisy. V roce 1999 si zahrál ve filmu 44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out a o tři roky později se objevil ve snímku Passions. Ve stejném roce začal hrát v seriálu Smallwile, kde vydržel rok.

Film

Jeho největší hereckou příležitostí je prozatím role v teenagerovské komedii John Tucker musí zemřít, kde hraje namyšleného lovce dívčích kalhotek, který má všechno, nač si jen vzpomene včetně tří krásných přítelkyň.

Hlasité děvče

Ve skutečnosti je ale Jesse úplným opakem svého filmového hrdiny. Nejenže byl na střední škole prý třídním outsiderem, ale ani přelétavost mu není vlastní. Již léta je věrný pohledné zpěvačce ze skupiny Girls Aloud Nadine Coyle.
„V životě bych nedokázal svou holku podvést. Jsem sice herec, ale pokud jsem zamilovaný, tak své holce nedokážu lhát,“ nechal se jednou slyšet Jesse.

Kromě herectví se pohledný mladík věnuje také hudbě. Řadu let hraje v rockové kapele na elektrickou kytaru, a dokonce také skládá vlastní písně.
„Moje holka musí mít ráda muziku. Je to pro mě hodně důležité,“ řekl v jednom rozhovoru Jesse. Snad právě proto si vybral přítelkyni v populární dívčí kapele.

Zoufalky

Metcalfe zcela popřel, že by jeho přítelkyně žárlila na jeho filmové partnerky.
„Nadine si uvědomuje, že je to práce, bez ohledu na to, že jsem během filmování Zoufalých manželek prožil celou řadu platonických vztahů,“ vysvětloval herec.
„Například mezi mnou a Evou Longoriou se utvořilo velmi silné pouto a stali se z nás skvělí přátelé. Hodně mě toho o životě naučila a já jsem jí za to vděčný,“ dodává herec. Jejich sexuální hrátky v seriálu působily ale velice reálně.
„Eva je obrovská osobnost a troufnu si říct i skvělá herečka. Nejenže scény s ní vypadaly velmi přirozeně, ale opravdu jsme se při tom skvěle bavili. Je s ní opravdu velká legrace.“

V další sérii Zoufalých manželek se představitel sexy zahradníka již objevovat nebude. Metcalfe ale stále doufá, že se brzy naskytně další herecká příležitost, kde bude moci víc uplatnit své herecké vlohy a nespoléhat se pouze na svou hezkou tvářičku a vypracovanou postavu.
„Neustále toužím po nějaké komplikovanější postavě. Rád bych si zahrál v nějakém nízkorozpočtovém filmu. Nechtěl bych se zaškatulkovat v rolích hezounů z plakátu,“ řekl nedávno mladý herec.

Kalhotky

Metcalfeovi je málo známé, že si libuje v dámském spodním prádle. Na tom by nebylo nic až tak zvlášního, kdyby mladý herec krajkové prádélko nenosil přímo na svém těle. Tato úchylka u něj prý propukla během natáčení již zmiňovaného snímku John Tucker musí zemřít, kde se před kamerou promenádoval v krajkových kalhotkách. Od té doby si prý od své přítelkyně občas sexy prádélko půjčuje a prochází se v něm po jejich domě v Beverly Hills, kde oba žijí.

Kříž

Herec má na zádech vytetovaný velký kříž. Tuto informaci ví jen několik málo skalních fanynek, jelikož mu ho při natáčení Zoufalek maskéři museli schovávat pod silnou vrstvou make-upu. Uvidíme, jestli Jesse v blízké době dostane takovou herecku příležitost, abychom jeho chloubu mohli konečně spatřit.

Převzato ze stránek Super.cz


2 Komentářů v “Návrat zahradníka Johna”

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist