Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Otázky ohľadom budúcnosti seriálu…Otázky ohľadom budúcnosti seriálu…

Šiesta séria zúfalých manželiek sa pomaly blíži ku koncu a mnohí z vás si určite kladú otázky ohľadom budúcnosti tohto seriálu. Ak sa medzi vami ešte nachádzajú tí ktorí nemajú informácie o ďalšom pokračovaní natáčania, prinášam stručné zhrnutie.

Ešte približne pred troma rokmi, podľa viacerých článkov uverejnených na rôznych amerických stránkach mala byť nasledujúca, siedma séria zároveň aj poslednou. Režisér zúfalých manželiek cheap christmas inflatables, Marc Cherry (na obrázku) sa vtedy vyjadril, že aj keď zbožňuje spoluprácu so svojimi  „babami“, chce skončiť kým majú ľudia seriál ešte radi. Teda by bol rád, keby mohol odísť v tom najlepšom. Pôvodne plánoval , že posledný diel by sa mohol natočiť niekedy v roku 2011. Len pár mesiacov po tomto výroku však poslal medzi verejnosť nové informácie, no tentoraz potešujúce pre fanúšikov. Rozhodol sa, že seriál neskončí po siedmej, ani po ôsmej ale až po deviatej sérii, čím určite potešil milióny divákov na celom svete.

golden globe

Pripomeniem len, že Zúfalé manželky boli prvý krát odvysielané v roku 2004 na americkej stanici ABC a postupne sa stali jedným z najsledovanejších a najpopulárnejších seriálov, čo len potvrdzujú ocenenia ako napríklad Emmy alebo Zlatý glóbus.


21 Komentářů v “Otázky ohľadom budúcnosti seriálu…”

 1. avatar Sharkey napsal:

  V deváté sérii už nastane situace, že každá postava zabila už alespoň jednoho člověka a o jedné postavě se zjistí, že celou dobu pracovala pro Al-kajdu

 2. avatar nico96 napsal:

  ttj newím co chcou ještě vymýšlet to je jeste hodne!ale jsem rád že bude jedte hodne překvapení MLJ tenhle seriáll:o*

 3. avatar Tomas napsal:

  aj ja milujem tento serial a preto prosim link na megavideu alebo niekde kde by som si mohol pozriet 20. cast :))

 4. avatar aron napsal:

  čo ma najviac pozitivne prekvapilo na tomto članku je, že je po slovensky ;)
  ( to že bude 9 serii, viem už dlhšie, ale stale ma to rovnako teší :P )

 5. avatar Lenka napsal:

  Lidi já myslim že je jedno jak tenhle seriál skončí protože nám bude na 100% strašně chybět :(

 6. avatar Jana napsal:

  No, když koukám na 6. serii, tak bych řekla, že je nádherná, je ze života, má nám co říct. 5. serie tak povedená nebyla. Doufám, že úroveň neklesne! Držím palce.

 7. avatar ETC napsal:

  9 sérií určitě nechci…přeci jenom všechny seriály ztrácejí časem kvalitu a nejvhodnějším časem ukončení je 7.rok a Zoufalky nebudou vyjímkou…Nicméně podle nejnovějších informací to vypadá,že ABC vycouvalo z původní smlouvy a rozhodlo se podepsat smlouvu na 8 sérií,nikoliv na 9,protože ani herci nechtějí podepsat smlouvy na 9 let…

 8. avatar BurkeMan napsal:

  je to jak říká ETC. Marc Cherry má s ABC sice smlouvu na další dva roky navíc, ale to neznamená že ty dva roky musí pracovat na zoufalých manželkách..pro ABC by bylo naopak výhodnější ukončit seriál po 8. sérii, March Cherry by pro ně pak musle ještě rok pracovat na jiných projektech a mohl by pro ně vytvořit další hit..herečky smlouvy o 2 roky prodloužit nechtěly, ale pokud by se jednalo jen o rok tak by zřejmě měly větší zájem o prodloužení smlouvy…je samozřejmě i možnost že seriál skončí po 7. sérii protože má momentálně problémy se sledovaností-což je škoda protože 6. série je skutečně lepíš než 5.

  • avatar ETC napsal:

   Problémy se sledovaností jsou-za posledních pár měsíců klesla sledovanost na 10-11 milionů,což je o proti začátku 6.sériie horší (okolo 14 milionů) a v porovnání s celkovými sériemi to je špatný:
   1.sérii sledovalo asi 25 milionů,2.sérii-22 milionů,3. a 4sérii-18 milionů,5.sérii-15 milionů a nyní ty čísla jsou horší a horší:-(…Nicméně i tak jsou Zoufalky jedním z nejsledovanějších seriálů(jsou asi na 15 místě sledovanosti-původně byli na 4.místě,ale nyní se trochu propadli)

   A to je škoda,pač 6.série je daleko lepší,než řada předešlí(v 5.sérii jsem měl občas problém dokoukat celý díl)

   • avatar BurkeMan napsal:

    o tyhle čísla nejde…na cenu reklamy v seriálu (tudíž i na celou budoucnost seriálu) má vliv jedině podíl sledovanosti v cílové skupině lidí od 18 let do 49 let…tam první série zaválela s indexem okolo 10…čísla ostatních sérií neznám, ale na začátku 6. řady se rating zoufalek pohyboval mezi 4.6 až 5(což jsou v současné době taky vynikající čísla) ale nyní se pohybuje mezi 3.7 a 3.3 a to je jen slabý nadprůměr…pro srovnání seriál doktor House a LOST se pohybují okolo 4, teorie velkého třesku a dva a půl chlapa pak okolo 5ti.

 9. avatar Eve napsal:

  Super, zoufalky miluju :)).. a kdovi jak to nakonec všechno dopadne :))

 10. avatar Katys napsal:

  6. série je výborná, obzvlášť mě zaujal ten zatím poslední 20. díl…..začala jsem se Edieho docela bát :D zajímalo by mě, co bude dál, až se ukáže, že on byl zodpovědný za ty všechny vraždy :) ale je mi ho líto, ta jeho matka byla k***a..

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist