Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

SNEAK PEEK – 6×14: Glamorous lifeSNEAK PEEK – 6×14: Glamorous life

Když už se nám ta  naše televize ABC rozhodla dát další přestávku mezi díly, asi si rovnou usmyslela, že by nebylo na škodu, vydat pouze tři nové SNEAK PEEKY a to až v pátek. No nevadí, podívejte se na ně. Pro ty, kteří angličtině zrovna moc neholdují, máme opět přibližné shrnutí dějů SNEAK PEEKŮ. Pokud vás zajímá i obsah nové epizody6×14 – Glamorous life, kterou v Americe konečně odvysílají 31. ledna 2010 (tedy zítra), mrkněte o jeden, dva články dolů na SPOILERY. Teď už ale ke SNEAK PEEKŮM.

1. SNEAK PEEK

V prvním videu se setkáme s Bree a Orsonem. Bree příjde domů a najde Orsona, jak rozdává své věci chlapíkům ze sousedství. (Mike, Carlos, Roy, později i Tom) Bree se do nich okamžitě pustí a je rozhořčená z toho, že můžou brát od emocionálně zničeného Orsona jeho vlastní věci.  Mike oponuje, že Orson má dobrou náladu. Roy si neodpustí jízlivou poznámku. Carlos se omlouvá, že nevěděli o tom, že jí Orson nic neřekl o rozdávání majetku. Bree je ještě trochu zostudí a pak dodá, že je ráda, že se aspoň nedostali až k jeho skříni. Nato vyběhne Tom z ložnice a opět se vrátí zpět.

2. SNEAK PEEK

V druhém videu se setkáme s Gaby a Angie. Gaby potřebuje Anu na hlídání holek a tak ji jde shánět k Angie. Ana je s Dannym v jeho pokoji. Gaby to znepokojuje. Angie si myslí, že to trochu přehání.

3. SNEAK PEEK

V posledním sneak peeku uvidíme Susan, Mikea, MJe a striptérku Robin. Susan říká Mikeovi, že jí musejí najít práci. Susan jí totiž řekla, aniž by tušila, že ji bude Robin poslouchat, aby přestala tančit u tyče. Teď je však problém jí najít práci, protože Robin nemá žádnou kvalifikaci. MJ si však s Robin rozumí. Říká jí, že by mohla být princezna.

PROMO PREVIEW

Pro ty, kteří promo video na novou epizodu ještě neviděli.

Bohužel, po této epizodě si na další počkáme až tři týdny. 6×14: Glamorous life tedy nejspíš skončí tragicky nebo velmi dramaticky.


11 Komentářů v “SNEAK PEEK – 6×14: Glamorous life”

 1. avatar ETC napsal:

  To doufám,že skončí dramaticky:-)……nejlépe třeba tim,že se Orson skutečně zabije.Zní to hnusně,ale mě tam hrozně vadí…

 2. avatar Lumus napsal:

  jen připomínám oficiální facebook Eva Longoria Parker: http://www.facebook.com/EvaLongoriaParker?ref=ts je tam toho opravdu dost a Eva skoro pravidelně denně přidává nové fotky a informace o jejím životě :) takže pokud jste se ještě nepřidali tak do toho :)

 3. avatar sepi027 napsal:

  neskonci to dramaticky….nic sa nestane …az take …

 4. avatar andrea79cv napsal:

  Na titulkách dělám, jsem u třinácté minuty. S běháním okolo dětí, to vidím, že budou někdy večer.

 5. avatar Hanka napsal:

  Date prosim 14.dil zase do online sekce?? Diky

 6. avatar Hanka napsal:

  Nechci otravovat ale 14.dil nejde spustit:(

 7. avatar marcelka napsal:

  Tak já mám asi zřejmě pomalý internet….Všechny díly s emi načetly..jen ne ten 14. mám vlevo nahoře nějakej malinkej obrázek…jinak je to celé bílé..já už fakt nevim..po pár dnech se mi to zase načte, ale to nevydržim do té doby :(

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist