Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Vibrátor – erotická pomůcka s bohatou historiíVibrátor – erotická pomůcka s bohatou historií

Nejsou to jenom vaše hrdinky z daného seriálu, jelikož je to stále více žen, které na tuto erotickou pomůcku rozhodně nedají dopustit. Možností, jak ji získat, je více než dost. Jelikož vibrátory nabídne snad každý sex shop, není problém koupit si ten pravý jak v kamenné prodejně, tak samozřejmě i online. Dnes už s jistotou diskrétních zásilek. Funkčnost daného výrobku pravděpodobně rozebírat nemusíme, i když faktem zůstává, že vývoj jde za poslední roky kupředu. A když už o vývoji mluvíme, podívejme se také do historie této nejznámější erotické pomůcky pro ženy, ale i některé muže.

První patent se objevil roku 1869

Je samozřejmě jasné, že historie vibrátoru jako takového sahá ještě dále. Spíše se jednalo o řešení domácí výroby, které zahrnovalo celou řadu různých improvizovaně vyrobených pomůcek. Až v roce 1869 došlo k tomu, že byl první vibrator oficiálně patentován. Jeho konstrukce byla vskutku zajímavá, jelikož se jednalo o variantu na parní pohon. Tedy žádné pohodlné použití baterií, jako je tomu nyní. Zajímavostí je také fakt, že byl patentován jako léčebná pomůcka, určená pro ženy trpící hysterií.

Ani ruční pohon nebyl neobvyklý

Parní vibrátor určitě znamenal velký průlom v celé oblasti. A to i proto, že úplně první varianty byly výhradně na ruční pohon. Například ve Francii, stejně jako třeba v Německu byly velmi rozšířené právě vibrátory, u kterých byla k uvedení do provozu nutná lidská síla. Princip jejich fungování byl poměrně sofistikovaný, ale jednoduchý. Jediné, co bylo třeba, byla nutnost točit klikou.

Až spojení s elektřinou začalo této pomůcce udávat jasně daný směr, který byl už konečně spojený s cílem dosažení rozkoše, bez zbytečných starostí okolo. Ve svých počátcích se však umělý penis neobešel bez elektrické prodlužovačky a při prvním pohledu na něho bychom jenom těžko určili, k čemu byl takový výrobek vhodný. Řada z nás by ho spíše zařadila mezi pomůcky do kuchyně, nebo do dílny.

 


Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist