Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Vysílací rozvrh – menší pauzyVysílací rozvrh – menší pauzy

Jelikož se objevují občas dotazy ohledně vysílacích datumů dalších dílů, tak Vám přinášíme ty, které jsou již potvrzené. Nepotěšující je bohužel fakt, že se dočkáme další menší pauzy.

S06E14 – The Glamorous Life = 31.leden

S06E15 – Lovely = 21.únor

S06E16 – (zatím není znám název) = 28.únor


15 Komentářů v “Vysílací rozvrh – menší pauzy”

 1. avatar ETC napsal:

  Poduk vím,tak už jsou oficiálně dané termíny odvysílání všech dílů:
  31.ledna – 6×14 „The Glamorous Life“
  21.února – 6×15 „I Can’t Control My Mind“
  28.února – 6×16 „TBA“
  14.března – 6×17 „TBA“
  21.března – 6×18 „TBA“
  28.března – 6×19 „TBA“
  4.dubna – 6×20 „TBA“
  11.dubna – 6×21 „TBA“
  18.dubna – 6×22 „TBA“
  25.dubna – 6×23 „TBA“ -jedná se o poslední díl 6.série

 2. avatar Peťka napsal:

  Pořád samé přestávky, kdo to má vydržet?! :-( :-)

 3. avatar Marie napsal:

  Tu měsíční pauzu v únoru nemám šanci vydržet….MĚSÍC!!!
  ;( ;( ;(

 4. avatar Veri napsal:

  Na Forum přidán díl 5×18 CZ ke stažení :o)

 5. avatar Sxream napsal:

  další měsíc?! to ne ! a to po tom jak to skonci orsonovym pkusem o sebevrazdu … mel jsem pravdu :) spomente si na Vanocni část!!! To samý nás opět čeká!!! :) muzeme se dat treba zmrazit a nechat rozmrazit 23. února, to snad tu bude uz ta část a my ten měsíc ani nepostřehneme .)

 6. avatar karla napsal:

  můžu se zeptat, proč věčně nefungují tyto stránky?

 7. avatar ETC napsal:

  16.díl 6.série ponese název The Chase

 8. avatar Veri napsal:

  Ty vysílací datumy pro epizody 17 až do poslední jsou divný, na netu se totiž zveřejňují tak 3 epizody dopředu s názvem a datumen a někdy ani to ne, tohle zřejmě někdo sesmolil doma podle kalendáře týden po týdnu.Navíc na imdb.com ani wikipedia nic takového vůbec není.Zatím všechny odvysílané série měly finále v květnu a tak je to i u 6řady jak už je teď zveřejněno na internetu,takže na tyhle datumy bych moc nespoléhala, zřejmě nás ještě nějaké ty pauzy mezi vysíláním určitě čekají.

  • avatar ETC napsal:

   Ty datumy jsou ze spoilertv.com a jsou potvrzené televizí ABC…….

   • avatar Veri napsal:

    No tyhle stránky zrovna nejsou žádné ofic.které to mají potvrzené od tv ABC je to spíš něco jako blog zaměřený na všechny TV stanice kam vícero lidí přidává příspěvky jestli sis všiml, to už bych radči spoléhala teda na to imdb.com je blbost aby někdo znal datumy až do konce ani scénaristi je ještě neznají jak se psalo nedávno na oficiál.amerických stránkách zoufalek ABC.To už se radči řid podle toho imdb.com než podle nějakého blogu kde ty informace nejsou stoprocentní.Samozřejmě je to jen můj názor, ale 3roky už sleduju vícero seriálů i datum a dost často se mění datum vysílání z týdne na týden natož aby někdo znal datum vysílání celé sezóny,protože ty se upravují podle natáčení.To akorát tady natěšíš lidi kteří si budou myslet že už žádná pauza nebude.A hlavně finále má 6.sezóna opravdu až v květnu (podle imdb.com a wikipedia.org) a ne 25.dubna tak už to je pěkná blbost,sorry.

    • avatar Jackuess16 napsal:

     Veri má pravdu, na vědomí bych bral tak data tří nejbližších epizod

    • avatar nasypanej jak míchačka napsal:

     Ale Veri, klídeček, je to jen seriál ne? :) Taky se na to rád mrknu, ale že bych se kvůli tomu takhle ročiloval, to je nesmysl. V životě existují důležité věci a opravdové hodnoty a promiň mi, špatné datum odvysílání nějaké epizody seriálu k nim vážně nepatří :) A jestli někdo má na prvním místě tyhle povrchnosti, jeho život musí být smutně prázdný (v případě, že jsi vztahovačná, tě ujišťuji, že tím nemyslím tebe, jen mě nutí napsat nějakou reakci, když čtu, s jakou horlivostí se přeš o takovou pitominu:))

     • avatar Veri napsal:

      Tady ani tak nejde o mě, já pauzy mezi vysíláním zvládám duševně dobře :o), ale jestli sis všiml, tak pokaždé když je nějaká změna nebo pauza tak se tu každej ptá proč není další díl a kdy bude atd.Proto jsem řešila,že když se tu napíšou špatné datumy tak se tim budou řídit právě ti nedočkavci, co si to neumějí najít na netu na en stránkách a budou tu plašit jakto že není další díl,když tu má být. Ale jinak tvůj proslov chápu, ty datum neřešíš protože nejsi posedlý tímto seriálem ale hodně jiných ho uctívá :o) vůbec jsem se nerozčilovala, chtěla jsem jen ETC vysvětlit,že na fan weby se nedá moc spoléhat co se týče datumu, to už imdb.com nebo přímo tv stanice co to vysílá je přesnější. Dokonce i vím že jsou důležitější věci než seriál, mám doma malé mrně, takže fakt smutně prázdný život nemám to mi věř, pouze je to můj koníček sbírat infa o seriálech kterým si zpříjemňuju mateřskou. A Zoufalky jsou má srdeční záležitost o kterých se informuju už 3rok dopředu co a kdy bude, takže chápu tady ty „zoufalce“ co tak dychtivě čekají každý týden na další díl protože to tu bylo psáno a pak pláčou že není :o)) To by ses divil, kolik lidí chce znát dopředu kdy běží zoufalky a dělaj si srdíčka doma do kalendáře!!! :o))

Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist