Oblečky pro psy | Dárky k narozeninám | Exim Tours 2012 | Tvorba www stránek | SEO | Dárky pro muže | Česko Slovensko má Talent online | Master Chef | dárky k Vánocům

Všechny novinky ze starých stránekVšechny novinky ze starých stránek
  5. řada
  Co zatím prosákla na povrh ohldně 5. sezóny Zoufalých manželek???

  Toto je neoficální text, jedná se o věci, které zatím prosákly na povrch, takže neručím za jejich přesnost… Premiéra 5. řady se USA uskuteční 28. září 2008. Takže pro ty z vás, kteří se chtějí nechat překvapit, co si na nás scénáristé připravili na nadcházející sezónu, tak dále nečtěte, pro ty z vás, kteří se rádi dozvědí něco dopředu tak (. . . více zde)

  Tuc Watkins
  Potvrzeno!!! a jak to bude dál ?

  V Předchozím článku jste si mohli přečíst o návratu Zoufalých Manželek na české obrazovky. V pondělí vše bylo oficiálně potvrzeno na tiskové konferenci TV Prima. Jak to bude dál ?
  První Sezóna: denně od 18:00/ repríza druhý den od 14:45
  Druhá Sezóna: denně od 14:45/ bez reprízy
  Třetí Sezóna (CZ premiéra): – pondělí 21:15 / bez reprízy

  Vysvětlení: K první sezoně už prima neměla vysílací právo, proto dokoupila – standartně se kupuje na dvoje odvysílání každého dílu. U druhé sezony jí možnost jednoho odvysílání ještě zůstala a právě to je ta otázka… dokoupila Prima ještě jedno vysílací právo pro druhou sezónu ? Uvidíme… dovíme se na konci února. Sezóna třetí ještě nebyla vysílána a bude nasazena v prime time (hlavní vysílací čas mezi 19:00-23:00).

  Tuc Watkins
  Zoufalé manželky se vrací

  Už několik dní se spekulovalo o návratu Zoufalých manželek na televizní obrazovky. Včera večer Tv prima zveřejnila programový plán od pondělí 4.2.2008 a tudíž máme potvrzeno že se zoufalky vrací. Podle údajů z programu vždy v premiéře od 18:00 a repríze následující den od 14:45. Pro stoprocentní jistotu si budeme muset počkat na pondělní tiskovou konferenci TV Prima. Když si propočteme, že jedna série (sezóna) se tímto způsobem odvysílá během jednoho měsíce, tak v průběhu dubna se můžeme dočkat třetí série, ale to je ještě hodně daleko.
  Pro příznivce seriálu Chirurgové mám taky dobrou zprávu. V neděli 11.2.2008 se seriál Chirurgové varací… epizodou 13 – třetí série.

  Tuc Watkins
  Kdy a kde se konečně dočkáme třetí řady ?

  Kde? – Prima, Nova nebo snad nikde ? To je otázka, která nás posledních pár měsíců docela trápí. Prosakují k nám informace, že o Zoufalé manželky má zájem Nova, nicméně z citace tiskového mluvčího TV Prima Ladislava Pavlíka: „O Zoufalé manželky je ze strany diváků velký zájem, takže doufáme, že časem divákům nabídneme i další řadu.“ vyplývá, že se Zoufalé manželky na primě opět objeví.
  Kdy ? – Vzhledem k tomu, že v tuhle chvíly ještě nemá Prima zakoupena vysílací práva, lze předpokládat, že se třetí řady dočkáme nejdříve na jaře. V případě, že se před třetí řadou bude reprízovat i řada druhá (na kterou má prima ještě jedno vysílací právo), dočkáme se manželek nejdříve na podzim příštího roku.
  V kolik? – Vzhledem k předchozím výsledkům sledovanosti se dá předpokládat, že Prima nasadí třetí řadu buď po 22 hodině, nebo třeba v sobotu od 18:00.

  Tuc Watkins
  Teri Hatcher píše další knihu

  Nedávno Teri přivedla na trh svůj první román s názvem“Burnt Toast“ (připálený toast). Kde píše své životní moudrosti. A nyní již uvažuje o tom, že napíše další knihu.
  Webové stránky magazínu „Glamour“ uveřejnily, že zábava při psaní prvního dílu jí nejspíš tolik dostala, že chce napsat i pokrčování své prvotiny.
  V knize „Burnt Toast“ píše Teri o svém vzestupu jako herečky, o svém manželství a také o životu v „singlu“ se všemi pády a vzestupy.
  V Americe se její kniha stala bestsellerem a má být zfilmována. Kdo si ale zahraje hlavní roli jestli Teri sama a nebo někdo jiný je zatím nejasné.

  Tuc Watkins
  Longoria se nyní jmenuj Parker

  Jak uvedel Internetdienst E!Online, Eva Longoria převzala jméno svého manžela a jmenuje se nyní Eva Longoria Parker.
  Eva a Tony se vzali letos v červenci.
  „Jsem nyní Parkerová a miluji to. Líbí se mi ta tradice vzít si jméno svého manžela. Zní to hezky. Speciálně v Texasu a lidé mě teď více respektují.“ To řekla Eva, která již dlouho dobu je v zemi svého manžela (ve Francii) nazýváma „Mrs. Parker“.


  Zoufalá manželka si zahraje ve filmu „LOWER LEARNING“

  Eva Longoria se kvůli nové filmové roli přestěhuje na venkov. Jedná se o komedii a po jejím boku budou stát herci jako: Jason Biggs, Rob Corddry, Ed Helms, Kyle Gass und Monica Potter.
  „Lower Learning“ vypráví o školní inspektorce (Longoria), kterou vede nedisciplinovaný ředitel a ve škole se děje „páté přes deváté“. Tento film budou produkovat Comedy od Starz media a Ambush Entertainment. Režie se ujme Mark Lafferty, který bude pracovat se scénářem od Shahin Chandrasoma.
  Produkce toho filmu začne ještě nyní v říjnu. A je vplánu film „Košer Learning“ na začátku roku 2008 uvést do kina.

  Tuc Watkins
  Bree v Dallasu

  Marcia Cross, která hraje Bree Hodge stvární roli Pamely Barnes Ewing ve filmu Dallas, který má přijít do kin ještě letos. Bude tam hrát s hvězdami jako John Travolta, Bill Muray, Jennifer Lopez, Shirley MacLaine, Lindsay Lohan, Luke Wilson a dědičkou hotelového imperia Paris Hilton a tím se Cross posunula do vyšší kategorie filmů.Do natáčení Zoufalých manželek si zahrála jen pár rolí v béčkových filmech, ale manželky ji vynesly v Hollywoody hodně vysoko.

  Tuc Watkins

  ZOUFALÉ MANŽELKY – Za zavřenými dveřmi

  Nedávno vyšla kniha o Zoufalých manželkách. Jsou v ní charakteristiky postav, charakteristiky herců, příběhy z natáčení… Slovo si vzali i lidé, kteří stojí za tímto úžasným seriálem a bez kterých by sotva vzniknul. Je bohatě ilustrovaná a koupíte ji zhruba za 350 Kč snad v každém knihkupectví. Kritici ji doporučují, takže pokud jste fandové „manželek“, určitě si ji nenechte ujít!

  Tuc Watkins
  Manželky na Nově

  První a druhou řadu Zoufalých manželek odvysílala v Česku televize prima. Diváci teď čekají na pokračování, ale na primě se ho pravděpodobně nedočkají. Sice o nich jedná s americkou televizi ABC, která Manželky natáčí, ale zřejmě marně. Ačkoliv je to celosvětově úspěšný seriál, u nás si přízeň diváků nezískal. Poslední řadu sledovalo asi jen půl milionu diváků. Jestli to nebude tím, že je dávali tak pozdě. No ale dobrá zpráva pro ty,kteří by rádi viděli pokračování přináší televize Nova, která se chystá koupit práva na 3. řadu Zoufalých manželek a mohla by si je tak zařadit do své velké sbírky kultovních amerických seriálů (Útěk z vězení,Ztraceni,DR House aj.). Takže momentálně probíhá velká bitva. Nova nabízí víc peněz, ale Prima zároveň s nimi stáhla i Chirurgy a má velké problémy se sledovaností.

  Tuc Watkins
  Ricardo Chavira se oženil

  Ricardo, který hraje v seriále Zoufalé manželky Carlose Solise si vzal svou dlouholetou přítelkyni Marceu Dietzel. Obřad byl velmi spontání, dokonce až tak, že Ricardo a jeho přítelkyně si slovo „ANO“ řekli oděni jen do pyžama. Svědek a nosič prstenů byl pro oba jejich společný 4letý syn Tomas. A také po svatbě se nekonala velkolepá oslava. Novomanželé shlédli fotbalový zápas svého syna.

  Tuc Watkins
  Rozhovor s Daniell a Matthewem

  Rozhovor s Joy Laurenovou, která v seriále hraje Daniell Van de Kamp a Mehcadem Brooksem, který hraje syna Betty Aplewhite Matthewa. Jak se jim líbil scénař, jak jim seriál změnil život, jak se cítili při natáčení milostných scén a mnoho ostatního se můžete dočíst v tomto článku (. . . více)

  Tuc Watkins
  Co nás čeká ve 4.sezóně na Wisteria Lane?

  Čekáte nedočkavě na konec září, kdy má světlo světa spatřit již 4. řada Zoufalých manželek??? A kladete si stále otázky, co se stane s Edie? A nebo jste zvědavý na nové tváře ve vaší oblíbené ulici Wisteria Lane? Pokud si tyto a ostatní otázky kladete, tak čtěte dále, pokud ne, doporučuji se dále nedívat (. . . více)

  Tuc Watkins
  Nový pár ve Wisteria Lane

  Herecký tým ze Zoufalých manželkách obdrží ve 4. řadě další posili do svých řad a to homosexuální pár, který se na Wisteria Lane přistěhuje a hojně bude k vidění. Hrát budou nové obyvatele Kevin Rahm a Tuc Watkins, oba tito herci mají za sebou již bohaté zkušenosti s hraním v seriálech. Kevin Rahm hrál hlavní role v seriálu „Jesse“ a „Judging Amy“ (Soudkyně Amy). A Tuc Watkins hrál v Soap-opeře „One Life to Live“ a „Six Feet Under“ (Odpočívej v pokoji) a „C.S.I.“

  Zoufalé manželky dobyli Jižní Ameriku
  V současné době existují 4 oficiální verze vedle těch originálních Zoufalých manželek. V Argentině, Kolumbii a Ekvádoru a v Brazílii. (. . . více)

  Co nás čeká ve 3. řadě ZM
  Určitě si všichni kladete otázku, kdy že to TV Prima začne vysílat 3. řadu Zoufalých manželek. Tak pro vás nemám dobrou zprávu, podle posledních informací Tv Prima stále teprve jedná o koupi práv na vysílání 3. řady. Ale i tak u nás na webu za chvíli bude vrcholit 3. řada a tak si pojďme říci o čem 3. řada vůbec je. Pokud se chcete nechat raději překvapit, tak doporučuji dál nečíst (. . . více)
  Svatební fotografie ze svatby Evy a Tonyho

  Tak dlouho utajované fotografie ze svatby Evy Longorie a Tonyho Parkera spatřily konečně světlo světa. (. . . více)

  Svatba jako z pohádky

  Skutečně královskou svatbu měla Eva s Tonym Parkerem v královské kapli Saint-Germain-en-Auxerrois, kde si řekli své ano 6.7.2007. Přes 2000 lidí čekalo hodiny venku před kaplí v naději, že zahlédne novomanžele. Ale téměř zbytečně, jelikož již od brzkých ranních hodin vchod do kaple byl lemovaný paparazzi. (. . . více)

  2. miliony za svatební fotografie

  Eva Longoria a Tony Parker obdrží fotografie ze své svatby rovné dva miliony dolarů. Eva a Tony se vezmou 7. července 2007 ve Francii na zámku kousek od Paříže brát a britský časopis „OK“ si pojistil, že právě on získá exkluzivní práva na svatební fotografie tohoto hvězdného páru. Šéf redaktorka časopisu „OK“ Sara Ivans říká:Toto jsou zcela jasně velmi žádané fotky a my jsme nadšení, že jsme si mohli exkluzivní práva na tyto fotografie pojistit.“

  LONGORIA: svatba na zámku

  Tony Parker, budoucí manžel hvězdy seriálu „Zoufalé manželky“ Evi Longoria, vyzradil francouzské televizi pár detailů své blížící se svatby, která se má uskutečnit 7.7.2007 Eva a Tony se budou brát v barokním zámku Vaux-le-Vicomte, který se nachází blízkou Paříže. Žil tam Ludwig XIV, před tím než nechal postavit Versailles. Fámu, že svatební dort by měl stát 11.000 dolarů a měl by být extra z Los Angeles přiletět, Tony popřel a hned dodal „Člověk nemůže všemu co se v novinách píše hned věřit“. Líbánky budou s největší pravděpodobností novomanželé trávit v Paříži.

  Prozatím žádné děti pro Marcii

  Marcia musela Marku Cherrymu slíbit, že se v nejbližší době nechystá znova otěhotnět, jelikož již její první těhotenství vzbudilo v seriálu mírný chaos. Marcia je čerstva matka dvojčat a slíbila, že o vlastních dalších dětech zatím neuvažuje. Poslední dobou ale čím dál častěji uvažuje o adopci nějakého dítěte.

  Nový obličej na Wisteria Lane

  Od 4. řady se v seriálu Zoufalé manželky bude objevovat nový obličej. Známá americká herečka Polly Bergen, kterou jste mohli vidět v posledním díle 3. řady se v seriále bude objevovat i ve 4. řadě jako matka Lynette Scavo. Bergen která byla 3x nomonována na cenu EMMY a jednou na Zlatý Glób se ve svých 76 letech ještě v žádném případě nechystá jít do důchodu. V loňském roce hrála v seriále „Commander in Chief“ jako Kate Allen a ve filmu „Candles on Bay Street“.

  Zoufalé manželky zatím do roku 2011

  Zoufalky by se měli natáčet minimálně ještě další 4 roky. Mluvčí televizní stanice ABC potvrdil, že hlavní hvězdy seriálu, tam chtějí zůstat až do konce. Marc Cherry, tvůrce seriálu, teprve nedávno podepsal smlouvu na další 4 roky se studiem. Upsal se, že natočí ještě další 4. řady, které by měly být natočeny do května 2011.
  Poté, po 7. sériích „je čas, seriál ukončit“, řekl Cherry deníku „ Daily Variety“. Není připraven svěřit pokračování seriálu do cizích rukou, řekl.

  Svatební zvony pro Evu Longorii

  Svatební termín Evy Longorie (31) a Tonyho Parkera (24) se blíží a především budoucí nevěsta má teď plné ruce práce, aby 7. července proběhlo vše v pořádku. Americký magazín „People“ na svých stránkách píše, že budoucí nevěsta a francouzská basketbalová hvězda, chtějí svým hostům svatbu zpříjemnit vystoupením jejich přítele country zpěváka Kennyho Chesneye.

  Již nyní je ale jisté, že Eva na sobě bude mít pohádkově krásné šaty. „Nejraději bych si na svatbu oblékla desatero různých šatů. Je hrozná škoda, že si tyto šatu nevěsta může vzít jen jednou na sebe a pak je zabalí a již nikdy nevezme na sebe“.


  James Denton koupil basketbalový tým

  Vedle herectví je basketbal velkou vášní pro Jamese. A jak je vidět jeho seriálová role „Mika Delfína“ mu vynáší slušné peníze, když si může dovolit být spoluvlastníkem „Fullerton Foyere“ profesionálního basketbalového týmu z Oranže Country z Kalifornie.
  Jamie řekl:“Byl to můj dětský sen vlastnit basketbalový tým. A když jsem dostal tuto šanci, nemohl jsem na to říci ne.“


  Zoufalce Bree se narodila dvojčata

  Americká herečka Marcia Cross porodila dvojčata. Děvčátka Eden a Savannah přišly na svět v úterý 20. února v nemocnici v Los Angeles. První zprávy o narození dvojčat se objevila na internetové stránce magazínu People. Zpráva o těhotenství čtyřiačtyřicetileté Crossové se objevila loni v září necelé dva měsíce po hereččině svatbě s o pět let starším burzovním makléřem Tomem Mahoneyem. Oba vstoupili do manželství poprvé. V prosinci se pak Crossová magazínu Extra svěřila, jak ji vylekalo, když se dozvěděla, že při svém prvním těhotenství čeká dvojčata. „Zpanikařila jsem, byla jsem vyděšená, bála jsem se, že nebudu schopná být dobrou matkou pro dvě děti najednou,“ vylíčila své počáteční pocity představitelka „zoufalé manželky“ Bree. „Je to, jako bych vyhrála v loterii, mít v mém věku dvojčata,“ přiznala ale zároveň herečka a zdůraznila, že „je velmi ve formě“.


  Termín svatby Evy Longorie je již pevně dán

  Při udílení Zlatých Glóbů nebyla Eva příliš sdílná co se týče sdělování detailů její svatby s basketbalovou hvězdou Tonym Parkerem. Ale asi před měsícem její kolegyně Brenda Strong (Mary Alice Youg) v jednom rozhovoru prozradil, že svatba je naplánována na červen a bude se konat v Paříži. Magazín „US Weekly“ potvrdil tuto fámu. Své ANO si chtějí Eva s Tonym říct 7. července 2007 v pohádkovém zámku „Château de Chanti“ blízko Paříže. (. . . více)

  Klid na lůžku pro Marcii Cross

  Je známo, že herečka Marcia Cross čeká dvojčata, která by se měla narodit v dubnu. Po zbytek jejího těhotenství jí lékař naordinoval klid na lůžku. Tato diagnóza připravilo tvůrcům seriálu velký problém, který ale nakonec byl vyřešen.

  Producenti se rozhodli, že pokud nemůže Marcia přijít na plac a natáčet, musí natáčení přijít k ní. Produkce se tedy na pár dní přesune do domu Marcii. Což znamená, že celý Marciin dům musí být předekorován, aby připomínal dům Bree.

  Eva má dilema

  Eva Longoria se nemůže rozhodnut, jakému návrháři svěřit ušití svých svatebních šatů. Eva si má v červenci vzít svého přítele basketbalistu Tonyho Parkera. Rozhoduje se mezi dvěmi světově uznávanými designery a to Anglem Sanchezem, který pro ni ušil šaty na předloňské udílení cen Emmy a francouzskou návrhářskou Monique Lhuillier.
  Eva se nemůže rozhoudout zda dát přednost Sanchezovi, který sdílí hispánské tradice, či Lhuillierové, která je zase pro změnu z Tonyho prostředí.
  Evin stylista říká „Eva podporuje latinského designera ale Monique je Francouzka stejně jako Tony a ona a Eva se vzájemně znají.“
  Mezitím se Eva učí ještě francouzsky. Chtěla by již plynule hovořit, až se s Tonym v létě ve Francii vezmou.

  Zoufalé manželky, budu mít vlastní panenky

  Jak uvedl magazín „FemaleFirst“ dámy z Wisteria Lane si fanoušci budou brzy moci objednat své oblíbené postavy až do domu. Jako asi 40 cm vysoké panenky.
  Uvedeny na trh by měli být na jaře.
  Panenky budou vypadat jako Gabriell, Susan, Bree, Lynette a Edie.
  A budou mít na sobě typický „Outfit“ pro danou postavu. Cena těchto panenek zatím nebyla uveřejněna.

Zoufalé manželky na váš mobil

Exkluzivní Java hra na motivy seriálu Zoufalé manželky. Za nedlouho přijde i na český trh a budete si jí i vy moci objednat do svého mobilu. O tom vás ale samozřejmě budeme ještě informovat až ten čas nastane. Ale nyní alespoň malá ochutnávka, této hry. Další z řady článků nabitých exkluzivními informacemi a obrázky se vztahuje k hernímu zpracování seriálu Zoufalé manželky. Zajímá vás, co vznikne, když se smísí dohromady elegance a šarm televizních hrdinek spolu s umem a zkušenostmi nejlepších herních vývojářů? Něco mezi The Sims a Monopoly. (. . . více)

  Teri Hatcher chodí s Longoriiným EX přítelem

  Teri Hatcher poslední dobou byla velmi často viděna ve společnosti režiséra Stephena Kaye, který dříve chodíval s jinou „Zoufalou manželkou“ s Evou Longorií. Teri se se Stephenem seznámila skrze společného známého. Eva se dala zase dohromady s basketbalovou hvězdou Tonym Parkerem. A jak řekla Logoriina tisková mluvčí: „Eva a Tony nikdy nebyli tak šťastní, jako jsou teď a toto samé štěstí přeje Eva také Teri.“ A jak se nám také doneslo, tak Tony pořádal Evu o ruku a ona souhlasila. Takže nyní již můžeme očekávat jenom svatbu???!!! V Hollywoodu člověk ale nikdy neví.


  Heather Mills bude také brzy jednou ze „Zoufalých manželke“?

  Paula McCartneyho „zatím“ ještě manželka Heather Mills McCartney se velmi zajímá o nabídku, kterou jí dalo v ABC, aby si zahrála v seriálu „Zoufalé manželky“. V Americké časopise „Extra“ řekla Heather, že je velkým fanouškem tohoto seriálu a tak si dokáže představit tak také hrát.


  Ricardo Chavira v „Monkovi“

  Ricardo Chavira, který v seriálu hraje Carlose Solise bude hrát v 5. řadě úspěšného kriminálního seriálu „Monk“, kde převezme jednu z vedlejších rolí. V dílu kde by měl Ricardo hrát, se bude odehrávat na farmě a bude se tam jednat o smrt farmáře.

  3. sezóna v seriálu „Zoufalé Manželky“ – Velká role pro Andreu Bowen?

  Andrea Bowen, která v seriálu hraje dceru Susan Mayer, svitla naděje ve 3. sezóně seriálu na větší roli. Jak řekla Andrea při křtění 2. série seriál na DVD. Měla by hrát více nezávislou a také by její role měla více ovlivnit dění v ulici Wisteria Lane. „Julie by měla definitivně mít vlastní příběh ve 3. serii seriálu, by měla být nezávislá na Susan.“

  Marcia Cross slavila stylově
  Je už to sice nějaký ten měsíc, co se hvězda seriálu „Zoufalé manželky“ Marcia Gross vdala, ale o tohle jsem vás nemohla přeci připravit a neukázat vám, jednu z hvězdných svateb a ke všemu když se jedná o svatbu jedné ze „Zoufalých manželek“!!! (. . . více)

  Eva se rozešla s Tonym Parkerem

  Seriálová Gabriell Solis nemá o muže nouzi a tak to je i ve skutečném životě Evy Longorie. Sotva co se rozešla se svým přítelem basketbalovou hvězdou Tonym Parkerem, našla si za něj náhradu v Mariovi Lópezovi. Někteří říkají, že se Mariem scházela již v době, kdy ještě ani oficiálně neukončila svůj vztah s Tonym.
  Eva se s Tonym seznámila koncem roku 2004 a od srpna 2005 se z nich stal oficiálně pár. Jejich rozchod mohlo způsobit velké pracovní vytížení a vzdálenost které je dělila. Zatímco Eva natáčí dennodenně v Los Angeles Tony se svým basketbalovým týmem Sao Antonio Spurs odcestoval na soustředění do Francie.
  Marcia Gross smí hrát i těhotná ve 3. řadě seriálu „Zoufalé manželky“
  Marcia nemusí schovávat v seriálu své těhotenství. Producenti chtějí na jejím rostoucím břichu vybudovat scénář. Což prozradila Eva Longoria v interwiev. Ale Tv-otec dítěte zatím není znám. Další novinka je, že Marcia čeká dvojčata. Oznámila to nedávno se svým manželem Tomem Mahonym tisku.
  Zoufalé manželky budou mít vlastní PC hru

  Na podzim by seriál Zoufalé manželky měl mít svou vlastní počítačovou hru. Buena Vista Games mluví o tzv. „Lifestyle-Simulation“, hráč by měl být „nová“ Zoufalá manželka v ulici Wisteria Lane. Kromě soupeření ve vaření, starostí o zahradu a udržování sousedských vztahů je hlavním úkolem odkrýt v sérii misí, respektive epizod, všechna tajemství a skryté pravdy této na první pohled až podezřele poklidné čtvrti.(. . . více)
  Už žádný nový seriál pro Evu Longorii

  Eva Longoria (31), která hraje Gabrielle Sollis nechce po „Zoufalých manželkách“ již nikdy hrát v žádném Tv seriálu. „Nikdy neopustím seriál „Zoufalé manželky“, miluji Tv a také filmy, ale po skončení tohoto seriálu již nikdy nechci v žádném hrát.“ Řekla Eva. V tuto chvíli natáčí „How I Met My Boyfriend´s Dead Fiancée“, který by měl přijít do kin v roce 2007. Začátkem tohoto roku jste Evu mohli vidět po boku Michaela Dougalse v thrilleru „The Sentinel“.
  Marcia Cross je těhotná

  Americká herečka Marcia Gross (Bree Van de Kampová) je těhotná. Dítě by se mělo narodit v dubnu. „Je krásné vidět jí takhle šťastnou a zamilovanou“ řekla herečka a její kolegyně ze seriálu „Zoufalé manželky“ Eva Longoria americkému časopisu „People“. 44 letá Marcia se v červnu vdala za burzovního makléře Toma Mahoneya.
  „Zoufalé manželky“ budou mít vlastní parfém

  Tento měsíc by měl přijít na americký trh parfém „Forbidden Fruit“ (Zakázané ovoce). Vůni vyrobí firma 2Coty Inc. a měla by by být „velmi květinová“ jak řekl tiskový mluvčí firmy 2Coty Inc. Pokud nechcete čekat až k nám parfém dorazí, můžete si ho objednat na internetové stránce Macys.com. Cena by měla být okolo 40 euro.

  Jesse Metcalfe – muzika místo hraní

  Jesse, který v seriálu hraje zahradníka, tak se nejspíš vykašla na herectví a začne se věnovat výhradně muzice. Jesse nyní chodí s členkou dívčí skupiny Aloud – Nadine Coyle a vypadá to, že také změnil svůj postoj k hudbě. Základní kámen pro to již položil „byl jsem dlouho v jedné skupině, ale rozpadli jsme se. Píši však již nové texty a v tuto chvíli hledám novou skupinu“. Zda i nadále budeme moci Jessiho vídat na filmových plátnech se ještě neví. Naposledy se spekulovalo o tom, zda si zahraje ještě v jedné ze sérii seriálu „Zoufalé manželky“.


Napsat komentář

Musíte být přihlášení k psaní komentářů.


Kontakty | Redakce | Výměna ikonek (odkazů) | Často kladené otázky | Reklama

Zoufalé manželky online

Zoufalé manželky

Desperate housewives

Zúfalé manželky

Zoufalé manželky online


Seriál Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives, Zúfalé manželky) je americký komediální seriál společnosti ABC. V roce 2005 a 2006 Zoufalé manželky vyhrály Zlaté glóby. Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State.

Co dalšího najdete na našich stránkách:

Zoufalé manželky online, Zoufalé manželky online 4. série, Zoufalé manželky online 5. série

Online, on-line - Zoufalé manželky ke shlédnutí, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Titulky - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Download - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Stáhnout - Zoufalé manželky ke stažení, Desperate Housewives, Zúfalé manželky

Série 1, 2, 3, 4, 5 - Zoufalé manželky, Desperate Housewives, Zúfalé manželkyTOPlist